O hodowli Wi-An-Wa

Moja hodowla Golden Retrieverów „ Wi-An-Wa” została zarejestrowana w Warszawskim Oddziale Związku  Kynologicznego od 2004r   ( nr rejstracyjny przydomka  3362/ W )


Mieszkam w niewielkiej miejscowości Zieleniec oddalonej 80km od Warszawy na terenie Nadbużańskiego Parku  Krajobrazowego, gdzie przyroda zachęca swoim urokiem do wielogodzinnych pieszych wędrówek.
Najlepiej z  czworonożnymi przyjaciółmi u boku !

Psy  towarzyszyły  mi „od zawsze”, choć długo szukałam tej wybranej, odpowiedniej Rasy. Do momentu gdy  poznałam  suczkę rasy golden retriever w zaprzyjaźnionej hodowli.
 Sunia ta, przyciągnęła moja uwagę, można to nazwać „miłością od pierwszego spojrzenia” Wiedziałam już że to rasa  której szukałam i tak w moim domu pojawiła się NIJA Gordius.
 To właśnie ona która zapoczątkowała hodowle „Wi-An-Wa”. NIJA była wspaniałym, mądrym, oddanym członkiem  rodziny niezwykle troskliwą mamą szczeniąt.
Pokazała nam czym jest radość życia z goldenem, za co będę jej zawsze wdzięczna.
 Z czasem hodowla powiększyła się o kojone psiaki. W 2005r Nina została mama 7 puchatych kulek.
Jedna z nich „zabrała moje serce”, odważna, dzielna, oraz zawsze pierwsza najgłośniejsza mała psotnica ;)
Iwi ( tak dałam jej na imię) została z nami.
Goldeny swoja urodą, oddaniem , charakterem całkowicie rozjaśniły mój świat,
 urzekły serce i niepostrzeżenie stałam się  szczęśliwa posiadaczka stadka merdających ogonków, zimnych nosków i  oczu  które zawsze patrzą z miłością.

Obecnie hodowlę prowadzę wraz z córka Moniką . W naszej hodowli kładziemy nacisk na zdrowie, charakter, eksterier.  Nieprzypadkowo wymienionych właśnie w tej kolejności.
Dążymy do tego by nasze szczenięta były zdrowe, posiadały charakter adekwatny do rasy oraz wygląd jak najbardziej  zbliżony do wzorca.
Zależy nam by szczenięta znalazły kompetentnych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.
Przyszłym nabywcom zawsze służymy pomocą.

 Top
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij